ZANDING (Oerol) - Photo: Saris & Den Engelsman

Juni

Schäxpir Festival, Linz (AT)
Schäxpir Festival, Linz (AT)
12:00/18:00 Tickets
DCU, Utrecht

Workshop

DCU, Utrecht
19:30 - 22:00 Tickets

Juli

Extended: Julidans at the Park, Amsterdam
Extended: Julidans at the Park, Amsterdam
14:00 Tickets

Augustus

September

Castellum Hoge Woerd, De Meern

Castellumverhalen

Castellum Hoge Woerd, De Meern
19:30 Tickets
Castellum Hoge Woerd, De Meern

Castellumverhalen

Castellum Hoge Woerd, De Meern
19:30 Tickets
Castellum Hoge Woerd, De Meern

Castellumverhalen

Castellum Hoge Woerd, De Meern
19:30 Tickets
Castellum Hoge Woerd, De Meern

Castellumverhalen

Castellum Hoge Woerd, De Meern
19:30 Tickets
Castellum Hoge Woerd, De Meern

Castellumverhalen

Castellum Hoge Woerd, De Meern
15:00 Tickets
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00/19:00
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00/19:00

Oktober

schoolvoorstelling, Hasselt (B)
schoolvoorstelling, Hasselt (B)
n.n.b.
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
20:30
Theater de Verbeelding (P3), Purmerend
Theater de Verbeelding (P3), Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00/16:00
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
n.n.b.
schoolvoorstelling, Den Haag
schoolvoorstelling, Den Haag
n.n.b.

November

schoolvoorstelling, Den Haag
schoolvoorstelling, Den Haag
n.n.b.
Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
CC de Adelberg, Lommel (B)
CC de Adelberg, Lommel (B)
20:15
Theater de Veste, Delft
Theater de Veste, Delft
20:30
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Podium Hoge Woerd, De Meern
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:00
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00/19:00
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00/19:00
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00
TAQA Theater de Vest, Alkmaar
TAQA Theater de Vest, Alkmaar
11:00/14:00
Evertshuis, Bodegraven
Evertshuis, Bodegraven
20:30
Showbox Festival, Oslo (NO)
Showbox Festival, Oslo (NO)
n.n.b.

2018Februari

PREMIÈRE Stadsschouwburg Utrecht
PREMIÈRE Stadsschouwburg Utrecht
16:00 Tickets
De Krakeling Amsterdam
De Krakeling Amsterdam
16:00
Korzo Theater Den Haag
Korzo Theater Den Haag
15:00

Maart

De Kom Nieuwegein
De Kom Nieuwegein
15:00
Maaspodium Rotterdam
Maaspodium Rotterdam
16:00
Schouwburg Kunstmin/Energiehuis Dordrecht
Schouwburg Kunstmin/Energiehuis Dordrecht
14:00
Chasse Theater Breda
Chasse Theater Breda
15:00
Podium Hoge Woerd/ Castellum De Meern
Podium Hoge Woerd/ Castellum De Meern
15:00.
De Lawei Drachten
De Lawei Drachten
14:00

2017Januari

Danscentrum Utrecht

Nieuwjaarsduik: workshop

Danscentrum Utrecht
15:30
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Presentatiedag Frontaal, Amsterdam

Presentatiedag

Presentatiedag Frontaal, Amsterdam
n.n.b.

Februari

Podium Hoge Woerd, De Meern
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:00
schoolvoorstelling, Den Haag
schoolvoorstelling, Den Haag
13:00
schoolvoorstelling, Schinnen
schoolvoorstelling, Schinnen
n.n.b./n.n.b.
schoolvoorstelling, Schinnen
schoolvoorstelling, Schinnen
n.n.b.
schoolvoorstelling, Born
schoolvoorstelling, Born
n.n.b./n.n.b.
De Kleine Willem, Enschede
De Kleine Willem, Enschede
14:30
schoolvoorstelling, Maarssen
schoolvoorstelling, Maarssen
11:00/13:15
schoolvoorstelling, Maarssen
schoolvoorstelling, Maarssen
11:00/13:15
Meervaart, Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
14:00

Maart

MaasPodium, Rotterdam
MaasPodium, Rotterdam
16:00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdamse Schouwburg
15:00
schoolvoorstelling, Rotterdam
schoolvoorstelling, Rotterdam
n.n.b.
schoolvoorstelling, Lommel
schoolvoorstelling, Lommel
13:30
Rabotheater, Hengelo
Rabotheater, Hengelo
19:30
schoolvoorstelling, Maarssen
schoolvoorstelling, Maarssen
11:00/13:15
schoolvoorstelling, Baarle-Nassau
schoolvoorstelling, Baarle-Nassau
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Maarssen
schoolvoorstelling, Maarssen
11:00/13:15
schoolvoorstelling, Den Helder
schoolvoorstelling, Den Helder
13:00
schoolvoorstelling, Maarssen
schoolvoorstelling, Maarssen
11:00/13:15
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Theater Kumulus, Maastricht
Theater Kumulus, Maastricht
15:00
schoolvoorstelling, Maasdriel
schoolvoorstelling, Maasdriel
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Maasdriel
schoolvoorstelling, Maasdriel
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Nieuwegein
schoolvoorstelling, Nieuwegein
12:45
schoolvoorstelling, Maarssen
schoolvoorstelling, Maarssen
11:00/13:15
Theaters Tilburg, Tilburg
Theaters Tilburg, Tilburg
14:30
schoolvoorstelling, De Meern
schoolvoorstelling, De Meern
11:00
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30

April

Tweetakt, Utrecht
Tweetakt, Utrecht
13:00/16:00
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
10:00/12:30
Theaterhuis De Berenkuil, Utrecht
Theaterhuis De Berenkuil, Utrecht
12:30
De Krakeling, Amsterdam
De Krakeling, Amsterdam
16:00
De Krakeling, Amsterdam
De Krakeling, Amsterdam
14:30
schoolvoorstelling, Heerhugowaard
schoolvoorstelling, Heerhugowaard
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
10:15
schoolvoorstelling, Gemert
schoolvoorstelling, Gemert
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Gemert
schoolvoorstelling, Gemert
10:30
schoolvoorstelling, Gemert
schoolvoorstelling, Gemert
10:30/13:30
Augenblick mal! festival, Berlijn (DE)
Augenblick mal! festival, Berlijn (DE)
18:30
De Lawei, Drachten
De Lawei, Drachten
14:00
Augenblick mal! festival, Berlijn (DE)
Augenblick mal! festival, Berlijn (DE)
11:00/19:00
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
19:00
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdamse Schouwburg
15:00

Mei

Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
10:00/12:30
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
13:15
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00/13:15
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00
Islemunda, Rotterdam
Islemunda, Rotterdam
14:30
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
13:15
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00/13:15
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00/13:15
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00
schoolvoorstelling, Delft
schoolvoorstelling, Delft
11:00/13:30
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
13:45

Juni

Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
16:00
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
9:00
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
20:00
Visueel Festival Visuel, Sint-Agatha-Berchem
Visueel Festival Visuel, Sint-Agatha-Berchem
16:20/17:40

2016Januari

Presentatiedag Frontaal/Dansmakers, Amsterdam

Presentatiedag

Presentatiedag Frontaal/Dansmakers, Amsterdam
14:50
schoolvoorstelling, Zandvoort
schoolvoorstelling, Zandvoort
n.n.b.
schoolvoorstelling, Vleuten
schoolvoorstelling, Vleuten
10.30/13.30
schoolvoorstelling, Vleuten
schoolvoorstelling, Vleuten
10.30/13.30
schoolvoorstelling, Vleuten
schoolvoorstelling, Vleuten
10.30
schoolvoorstelling, Vleuten
schoolvoorstelling, Vleuten
10.30/13.30
schoolvoorstelling, Vleuten
schoolvoorstelling, Vleuten
10.30
Krakeling, Amsterdam
Krakeling, Amsterdam
16.00
De Lindeberg, Nijmegen
De Lindeberg, Nijmegen
15.00
Krakeling, Amsterdam
Krakeling, Amsterdam
14.30

Februari

schoolvoorstelling, Lieshout
schoolvoorstelling, Lieshout
10.30/13.30
schoolvoorstelling, Lieshout
schoolvoorstelling, Lieshout
10.30/13.30
schoolvoorstelling, De Bilt
schoolvoorstelling, De Bilt
10.30/13.30
Agnietenhof, Tiel
Agnietenhof, Tiel
14.30
schoolvoorstelling, Tiel
schoolvoorstelling, Tiel
10.30
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
13.30
schoolvoorstelling, Leersum
schoolvoorstelling, Leersum
10.30/13.30
schoolvoorstelling, Leersum
schoolvoorstelling, Leersum
10.30/13.30
schoolvoorstelling, Leersum
schoolvoorstelling, Leersum
10.30
schoolvoorstelling, Diever
schoolvoorstelling, Diever
10.45/13.30
schoolvoorstelling, Heemskerk
schoolvoorstelling, Heemskerk
13.00
Het Klooster, Woerden
Het Klooster, Woerden
14.30
De Lieve Vrouw, Amersfoort
De Lieve Vrouw, Amersfoort
14.30
Theater de Verbeelding, Purmerend
Theater de Verbeelding, Purmerend
15.00
Theater Kikker, Utrecht
Theater Kikker, Utrecht
14.30
Toneelschuur, Haarlem
Toneelschuur, Haarlem
19.30
Theater Kikker, Utrecht
Theater Kikker, Utrecht
14.30
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14.00
Podium Hoge Woerd, Utrecht
Podium Hoge Woerd, Utrecht
15.00
Maaspodium, Rotterdam
Maaspodium, Rotterdam
15.00

Maart

Bijlmer Park Theater, Amsterdam
Bijlmer Park Theater, Amsterdam
14:00
schoolvoorstelling, Bergambacht
schoolvoorstelling, Bergambacht
10.30/13.30
De Kleine Willem, Enschede
De Kleine Willem, Enschede
14.30
schoolvoorstelling, St Oedenrode
schoolvoorstelling, St Oedenrode
13:30
schoolvoorstelling, St Oedenrode
schoolvoorstelling, St Oedenrode
10:30/13:30
Theaterspoor, Uden
Theaterspoor, Uden
15:00
schoolvoorstelling, Bilthoven
schoolvoorstelling, Bilthoven
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Bilthoven
schoolvoorstelling, Bilthoven
10:30/13:45
Korzo, Den Haag
Korzo, Den Haag
15.00
schoolvoorstelling, Vlaardingen
schoolvoorstelling, Vlaardingen
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Havelte
schoolvoorstelling, Havelte
10.45/13.30
schoolvoorstelling, Vlaardingen
schoolvoorstelling, Vlaardingen
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Vledder
schoolvoorstelling, Vledder
10.45/13.30
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
13:00
schoolvoorstelling, Driebergen
schoolvoorstelling, Driebergen
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Schijndel
schoolvoorstelling, Schijndel
10.30/13.30
schoolvoorstelling, Driebergen
schoolvoorstelling, Driebergen
10:30
schoolvoorstelling, Amsterdam
schoolvoorstelling, Amsterdam
10:00/ 14:00
De Dillewijn, Ankeveen
De Dillewijn, Ankeveen
11:00
DCU, Utrecht

Workshop

DCU, Utrecht
13:00
schoolvoorstelling, Bilthoven
schoolvoorstelling, Bilthoven
10:30/13:45
schoolvoorstelling, Bilthoven
schoolvoorstelling, Bilthoven
10:30/13:45
schoolvoorstelling, Den Helder
schoolvoorstelling, Den Helder
13:30
De Lawei, Drachten
De Lawei, Drachten
15:00
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
11:30
schoolvoorstelling, Den Haag
schoolvoorstelling, Den Haag
13:00
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
12:00
schoolvoorstelling, Mill
schoolvoorstelling, Mill
13:30

April

schoolvoorstelling, Mill
schoolvoorstelling, Mill
10:30
schoolvoorstelling, Vleuten
schoolvoorstelling, Vleuten
13:30
Minifestival Tien Jaar P3, Purmerend
Minifestival Tien Jaar P3, Purmerend
22:30
Schouwburg Kunstmin, Dordrecht
Schouwburg Kunstmin, Dordrecht
14:00
schoolvoorstelling, Vught
schoolvoorstelling, Vught
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Vught
schoolvoorstelling, Vught
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Vught
schoolvoorstelling, Vught
10:30
Tweetakt Festival, Utrecht
Tweetakt Festival, Utrecht
21:00
Tweetakt Festival, Utrecht
Tweetakt Festival, Utrecht
21:30
Motel Mozaïque, Rotterdam
Motel Mozaïque, Rotterdam
21:45
Verkadefabriek, Den Bosch
Verkadefabriek, Den Bosch
15:00
schoolvoorstelling, Nieuwegein
schoolvoorstelling, Nieuwegein
15:00
schoolvoorstelling, Den Haag
schoolvoorstelling, Den Haag
13:30
Jeugdtheater De Krakeling, Amsterdam
Jeugdtheater De Krakeling, Amsterdam
19:00
Oostblok, Amsterdam
Oostblok, Amsterdam
15:00
De Veste, Delft
De Veste, Delft
14:30
Schoolvoorstelling, Enschede
Schoolvoorstelling, Enschede
14:30
schoolvoorstelling, St Oedenrode
schoolvoorstelling, St Oedenrode
13:30
schoolvoorstelling, St Oedenrode
schoolvoorstelling, St Oedenrode
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Tilburg
schoolvoorstelling, Tilburg
10:30/13:30
Konstanz (DE)
Konstanz (DE)
11:00
Konstanz (DE)
Konstanz (DE)
11:00/19:30
Konstanz (DE)
Konstanz (DE)
20:00

Mei

Theaters Tilburg, Tilburg
Theaters Tilburg, Tilburg
14:00
MaasPodium, Rotterdam
MaasPodium, Rotterdam
11:00
Schoolvoorstelling, Schiedam
Schoolvoorstelling, Schiedam
15:00
Schoolvoorstelling, Coevorden
Schoolvoorstelling, Coevorden
10:30/13:30
Schoolvoorstelling, Coevorden
Schoolvoorstelling, Coevorden
9:00/11:00
Schoolvoorstelling, Coevorden
Schoolvoorstelling, Coevorden
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Assen
schoolvoorstelling, Assen
13:00
schoolvoorstelling, Assen
schoolvoorstelling, Assen
13:00
schoolvoorstelling, Assen
schoolvoorstelling, Assen
13:00
schoolvoorstelling, Assen
schoolvoorstelling, Assen
13:00
schoolvoorstelling, Oostvoorne
schoolvoorstelling, Oostvoorne
10:30/13:30

Juni

Oerol, Terschelling

Ten Noorden van Nergens (try-out)

Oerol, Terschelling
21:00
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
11:00/18:00
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
11:00/19:00
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
11:00

Juli

Kaohsiung (TW)
Kaohsiung (TW)
17:00
Kaohsiung (TW)
Kaohsiung (TW)
17:00/19:30
Kaohsiung (TW)
Kaohsiung (TW)
n.n.b./n.n.b.

Augustus

Zomerparkfeest, Venlo
Zomerparkfeest, Venlo
15:45
Zeeland Nazomerfestival, Middelburg
Zeeland Nazomerfestival, Middelburg
19:00

September

Zeeland Nazomerfestival, Terneuzen
Zeeland Nazomerfestival, Terneuzen
19:00
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
11:30/15:30
Theaterhuis De Berenkuil, Utrecht

Uitfeest: dansen met de dansers

Theaterhuis De Berenkuil, Utrecht
11:00/12:00
Uitfeest, De Berenkuil, Utrecht

Workshop

Uitfeest, De Berenkuil, Utrecht
11:00/12:00
schoolvoorstelling, Zevenaar
schoolvoorstelling, Zevenaar
14:00

Oktober

Korzo Theater, Den Haag
Korzo Theater, Den Haag
15:00
schoolvoorstelling, Maastricht
schoolvoorstelling, Maastricht
11:30/ 14:30
DCU, Utrecht

Workshop

DCU, Utrecht
13:00
Baboro Festival, Galway (IE)
Baboro Festival, Galway (IE)
11:30/19:00
Baboro Festival, Galway (IE)
Baboro Festival, Galway (IE)
9:15/12:00
Dance Umbrella, Londen (UK)
Dance Umbrella, Londen (UK)
15:00/18:00
schoolvoorstelling, Utrecht
schoolvoorstelling, Utrecht
14:00
Toneelschuur, Haarlem
Toneelschuur, Haarlem
19:30
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
13:30

November

Schoolvoorstelling, Sittard-Geleen
Schoolvoorstelling, Sittard-Geleen
13:30
Jeugdtheater De Krakeling, Amsterdam
Jeugdtheater De Krakeling, Amsterdam
19:30
Jeugdtheater De Krakeling, Amsterdam
Jeugdtheater De Krakeling, Amsterdam
19:30
Theater Het Klooster, Woerden
Theater Het Klooster, Woerden
20:15
schoolvoorstelling, Rotterdam
schoolvoorstelling, Rotterdam
10:30/13:30
schoolvoorstelling, Rotterdam
schoolvoorstelling, Rotterdam
10:30/13:30
Podium Hoge Woerd, De Meern
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
schoolvoorstelling, Hasselt (BE)
schoolvoorstelling, Hasselt (BE)
13:30
schoolvoorstelling, Den Bosch
schoolvoorstelling, Den Bosch
13:30
schoolvoorstelling, Den Bosch
schoolvoorstelling, Den Bosch
10:30/13:30
MaasPodium, Rotterdam
MaasPodium, Rotterdam
20:15
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
11:00/19:30
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
Halle Ostkreuz, Berlin (DE)
11:00

December

Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
11:00/19:30
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
Halle Ostkreuz, Berlijn (DE)
19:30
MaasPodium, Rotterdam
MaasPodium, Rotterdam
15:00

2015Januari

Dansmakers aan het IJ/Frontaal Presentatiedag, Amsterdam

Compilatie

Dansmakers aan het IJ/Frontaal Presentatiedag, Amsterdam
15.30
Theater Kikker/CZ Nieuwsjaarsduik, Utrecht
Theater Kikker/CZ Nieuwsjaarsduik, Utrecht
13.00/15.00

Februari

Theater de Kunstgreep, Oostzaan
Theater de Kunstgreep, Oostzaan
14.30
Theater de Lievekamp, Oss
Theater de Lievekamp, Oss
9.20/11.10
Theater de Lievekamp, Oss
Theater de Lievekamp, Oss
9.20/11.10/13.45
Cereolfabriek, Utrecht
Cereolfabriek, Utrecht
10.30/13.30
Cereolfabriek, Utrecht
Cereolfabriek, Utrecht
10.30/13.30
De Krakeling, Amsterdam
De Krakeling, Amsterdam
16.00
De Krakeling, Amsterdam
De Krakeling, Amsterdam
14.30

Maart

Theater de Veste, Delft
Theater de Veste, Delft
14.30
De Doelen/Dag van de Litteratuur, Rotterdam
De Doelen/Dag van de Litteratuur, Rotterdam
n.n.b.
Schoolvoorstelling, Zwaanshoek
Schoolvoorstelling, Zwaanshoek
n.n.b.
Theater Kikker, Utrecht

Theatertroep

Theater Kikker, Utrecht
21.00
Theater Kikker, Utrecht

Theatertroep

Theater Kikker, Utrecht
21.00
Schoolvoorstelling, Assen
Schoolvoorstelling, Assen
10.45/13.30
Schoolvoorstelling, Assen
Schoolvoorstelling, Assen
10.45
Cereolfabriek, Utrecht
Cereolfabriek, Utrecht
10.30/13.30
Cereolfabriek, Utrecht
Cereolfabriek, Utrecht
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30

April

Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Frascati Theater, Amsterdam

Theatertroep

Frascati Theater, Amsterdam
20.00
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Frascati Theater, Amsterdam

Theatertroep

Frascati Theater, Amsterdam
20.00
Frascati Theater, Amsterdam

Theatertroep

Frascati Theater, Amsterdam
20.00
Frascati Theater, Amsterdam

Theatertroep

Frascati Theater, Amsterdam
20.00
Korzo/Holland Dance, Den Haag
Korzo/Holland Dance, Den Haag
13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30
Stadttheater Herford, Herford (DE)
Stadttheater Herford, Herford (DE)
20.00
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
De Krakeling, Amsterdam
De Krakeling, Amsterdam
20.00
De Krakeling, Amsterdam
De Krakeling, Amsterdam
16.00
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30

Mei

Akademiegebouw/Culturele Zondag, Utrecht
Akademiegebouw/Culturele Zondag, Utrecht
n.n.b.
Theater Na De Dam, Utrecht
Theater Na De Dam, Utrecht
20.30
Bevrijdingsfestival, Utrecht
Bevrijdingsfestival, Utrecht
n.n.b.
CC Hasselt, Hasselt (BE)
CC Hasselt, Hasselt (BE)
13.30
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
19.00
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
10.15/13.00
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
19.30
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
11.00
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
Imaginate Festival, Edinburgh (UK)
14.30
De Kring, Roosendaal
De Kring, Roosendaal
10.30/13.30
De Kring, Roosendaal
De Kring, Roosendaal
10.30/13.30
De Kring, Roosendaal
De Kring, Roosendaal
10.30
De Kring, Roosendaal
De Kring, Roosendaal
10.30/13.30
De Kring, Roosendaal
De Kring, Roosendaal
10.30/13.30

Juni

Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30
Simmerdeis Festival, Drachten
Simmerdeis Festival, Drachten
19.30
Simmerdeis Festival, Drachten
Simmerdeis Festival, Drachten
20.00
Simmerdeis Festival, Drachten
Simmerdeis Festival, Drachten
16.00
Simmerdeis Festival, Drachten
Simmerdeis Festival, Drachten
14.30

Juli

Vondelparktheater/Julidans, Amsterdam
Vondelparktheater/Julidans, Amsterdam
13.00
Paradetheater 1/De Parade, Utrecht
Paradetheater 1/De Parade, Utrecht
n.n.b.
Paradetheater 1/De Parade, Utrecht
Paradetheater 1/De Parade, Utrecht
n.n.b.
Paradetheater 1/De Parade, Utrecht
Paradetheater 1/De Parade, Utrecht
n.n.b.

Augustus

Underbelly Arts Festival, Sydney (AUS)
Underbelly Arts Festival, Sydney (AUS)
n.n.b.
Underbelly Arts Festival, Sydney (AUS)
Underbelly Arts Festival, Sydney (AUS)
n.n.b.
De Parade, Amsterdam
De Parade, Amsterdam
18.45/20.30/22.00
Paradetheater 1/De Parade, Amsterdam
Paradetheater 1/De Parade, Amsterdam
n.n.b.
De Parade, Amsterdam
De Parade, Amsterdam
18.45/20.30/22.00
Paradetheater 1/De Parade, Amsterdam
Paradetheater 1/De Parade, Amsterdam
n.n.b.

September

Zeeland Nazomer Festival/Abdijplein, Middelburg
Zeeland Nazomer Festival/Abdijplein, Middelburg
20.30
Zeeland Nazomer Festival/Theater de Mythe, Goes
Zeeland Nazomer Festival/Theater de Mythe, Goes
19.00
Theater Hofplein, Rotterdam
Theater Hofplein, Rotterdam
15.00
Uitfeest/Theater Kikker, Utrecht
Uitfeest/Theater Kikker, Utrecht
13.00/14.00
Limburg Parkstad Theaters, Heerlen
Limburg Parkstad Theaters, Heerlen
19.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Theater de Muzeval, Emmen
Theater de Muzeval, Emmen
12.00/14.15
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
NachtKlooster/Theater Het Klooster, Woerden
NachtKlooster/Theater Het Klooster, Woerden
20.15
Toneelschuur, Haarlem
Toneelschuur, Haarlem
15.00
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30

Oktober

Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
15.00
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.45/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
Schouwburg, Hasselt (BE)
Schouwburg, Hasselt (BE)
13.30
Odeon, Zwolle
Odeon, Zwolle
19.30
licht.blicke festival, Nürnberg (DE)
licht.blicke festival, Nürnberg (DE)
19.00
licht.blicke festival, Nürnberg (DE)
licht.blicke festival, Nürnberg (DE)
10.30
Verkadefabriek, Den Bosch
Verkadefabriek, Den Bosch
20.30
Dansmakers aan het IJ, Amsterdam
Dansmakers aan het IJ, Amsterdam
14.00
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.30
AINSI, Maastricht
AINSI, Maastricht
19.00
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.00

November

Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.00
Schoolvoorstelling

Kijkje in de Keuken

Schoolvoorstelling
10.30/13.00

December

Winterkost/Stadsschouwburg, Utrecht
Winterkost/Stadsschouwburg, Utrecht
14.00

2014Februari

CC Kortrijk, Kortrijk (BE)
CC Kortrijk, Kortrijk (BE)
15.00
Panoptikum Festival, Nürnberg (DE)
Panoptikum Festival, Nürnberg (DE)
10.30
Panoptikum Festival, Nürnberg (DE)
Panoptikum Festival, Nürnberg (DE)
10.30
Helemaal Melkweg, Amsterdam
Helemaal Melkweg, Amsterdam
n.n.b.
Helemaal Melkweg Junior, Amsterdam
Helemaal Melkweg Junior, Amsterdam
15.00
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00/18.00
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30

Maart

Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
19.30
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
Szene Bunte Wähne, Wenen (AT)
10.30/16.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
13.30
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
10.30/13.30
Verkadefabriek, Den Bosch
Verkadefabriek, Den Bosch
10.30/13.30
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
10.30/13.30
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
10.30/13.30
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
9.15/10.45
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
WestlandTheater de Naald, Naaldwijk
10.30/13.30
Amadeus Lyceum/Theater Vleuterweide, Utrecht
Amadeus Lyceum/Theater Vleuterweide, Utrecht
n.n.b.
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00/19.30
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00/18.00
Ostkreuz, Berlijn (DE)
Ostkreuz, Berlijn (DE)
11.00

April

Aprilfestival, Holstebro (DK)
Aprilfestival, Holstebro (DK)
n.n.b.
Aprilfestival, Holstebro (DK)
Aprilfestival, Holstebro (DK)
n.n.b.
Motel Mozaique, Rotterdam
Motel Mozaique, Rotterdam
18.00/20.00/22.00
Spekken Festival, Gent (BE)
Spekken Festival, Gent (BE)
14.00/16.00
ASSITEJ Tweetakt, Utrecht
ASSITEJ Tweetakt, Utrecht
15.35
Theatraal Am Waal, Nijmegen
Theatraal Am Waal, Nijmegen
12.30
Schöne Aussicht, Stuttgart (DE)
Schöne Aussicht, Stuttgart (DE)
19.00
Schoolvoorstelling, Schiedam
Schoolvoorstelling, Schiedam
n.n.b.
Culturele Zondag/SPRING, Utrecht

Lokatieproject

Culturele Zondag/SPRING, Utrecht
13.00/15.00
SPRING performing arts festival, Utrecht

Workshop

SPRING performing arts festival, Utrecht
14.00

Mei

Westwind Festival, Essen (DE)
Westwind Festival, Essen (DE)
19.30
Westwind Festival, Essen (DE)
Westwind Festival, Essen (DE)
10.00
SPRING performing arts festival, Utrech
SPRING performing arts festival, Utrech
19.00
SPRING performing arts festival, Utrech
SPRING performing arts festival, Utrech
11.00/20.30

Juni

Ostkreuz, Berlin (DE)
Ostkreuz, Berlin (DE)
11.00/18.00
Ostkreuz, Berlin (DE)
Ostkreuz, Berlin (DE)
11.00/18.00
Ostkreuz, Berlin (DE)
Ostkreuz, Berlin (DE)
11.00/18.00
Ostkreuz, Berlin (DE)
Ostkreuz, Berlin (DE)
11.00/18.00
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30
Oerol, Terschelling
Oerol, Terschelling
11.00 tot 18.30

Juli

Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Julidans/Vondelparktheater, Amsterdam
Julidans/Vondelparktheater, Amsterdam
13.00
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
Over het IJ festival, NDSM Amsterdam
18.30/20.15
Taipei Children’s Arts Festival (TW)
Taipei Children’s Arts Festival (TW)
10.30/14.30
Taipei Children’s Arts Festival (TW)
Taipei Children’s Arts Festival (TW)
10.30/14.30
Taipei Children’s Arts Festival (TW)
Taipei Children’s Arts Festival (TW)
10.30/14.30

Augustus

Lowlands, Biddinghuizen
Lowlands, Biddinghuizen
16.45

September

Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
12.00
Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
19.00
Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
n.n.b.
Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
Scenekunst i Østfold, Østfold (NO)
n.n.b.
Theaterherbst, Greiz (DE)
Theaterherbst, Greiz (DE)
n.n.b.
Wildwechsel Festival, Nordhausen (DE)
Wildwechsel Festival, Nordhausen (DE)
n.n.b.
Wildwechsel Festival, Nordhausen (DE)
Wildwechsel Festival, Nordhausen (DE)
n.n.b.

Oktober

Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
De Nederlandse Dansdagen/Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Nederlandse Dansdagen/Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21.00
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
Schoolvoorstelling
Schoolvoorstelling
n.n.b.
THINK BIG! Festival, München (DE)
THINK BIG! Festival, München (DE)
19.00
Theater Kikker/Herfststukjes, Utrecht
Theater Kikker/Herfststukjes, Utrecht
15.00
Theater Kikker/Herfststukjes, Utrecht première
Theater Kikker/Herfststukjes, Utrecht première
15.00
Theater Gütersloh, Gütersloh (DE)
Theater Gütersloh, Gütersloh (DE)
11.00
Theater Marl, Marl (DE)
Theater Marl, Marl (DE)
19.30

November

Admiralspalast, Berlin (DE)
Admiralspalast, Berlin (DE)
11.00/19.30
Admiralspalast, Berlin (DE)
Admiralspalast, Berlin (DE)
11.00/19.30

2013Juli

ASSITEJ Japan, Okinawa
ASSITEJ Japan, Okinawa
n.n.b.
ASSITEJ Japan, Okinawa
ASSITEJ Japan, Okinawa
n.n.b.
ASSITEJ Japan, Okinawa
ASSITEJ Japan, Okinawa
n.n.b.
ASSITEJ Korea, Seoul
ASSITEJ Korea, Seoul
n.n.b.
ASSITEJ Korea, Seoul
ASSITEJ Korea, Seoul
n.n.b.
ASSITEJ Korea, Seoul
ASSITEJ Korea, Seoul
n.n.b.
ASSITEJ Korea, Seoul
ASSITEJ Korea, Seoul
n.n.b.
ASSITEJ Japan, Gimcheon
ASSITEJ Japan, Gimcheon
n.n.b.

September

Uitfeest, Theater Kikker, Utrecht
Uitfeest, Theater Kikker, Utrecht
13:00/15:15
Berlijn
Berlijn
11.00/19:30
Berlijn
Berlijn
11.00/19:30
Berlijn
Berlijn
11.00/19:30
Berlijn
Berlijn
11.00/19:30
Szene Bunte Wähne opening, Oostenrijk
Szene Bunte Wähne opening, Oostenrijk
20.00
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
16.00
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
15.00
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
10.00
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
Szene Bunte Wähne, Oostenrijk
11.00

Oktober

Festival Licht Blicke, Nürnberg
Festival Licht Blicke, Nürnberg
19.00
Festival Licht Blicke, Nürnberg
Festival Licht Blicke, Nürnberg
10.30
Theater Kikker, Utrecht

KICK OFF

Theater Kikker, Utrecht
15.30
Herfststukjes, Theater Kikker, Utrecht
Herfststukjes, Theater Kikker, Utrecht
14.30
Herfststukjes, Theater Kikker, Utrecht
Herfststukjes, Theater Kikker, Utrecht
14.30
ICARUS Award, Berlijn
ICARUS Award, Berlijn
19.30
De Betovering, Den Haag
De Betovering, Den Haag
15.30
Bijlmerparktheater, Amsterdam
Bijlmerparktheater, Amsterdam
15.30

November

Berlijn
Berlijn
n.n.b.
Berlijn
Berlijn
n.n.b.
Berlijn
Berlijn
n.n.b.
Berlijn
Berlijn
n.n.b.

December

Berlijn
Berlijn
n.n.b.
Berlijn
Berlijn
n.n.b.
Berlijn
Berlijn
n.n.b.
Berlijn
Berlijn
n.n.b.